Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна arrow Гарячі точки arrow Правий берег arrow Голосієво
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Голосієво
ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ ХОЧЕ НАЛЯКАТИ НЕУГОДНЕ ЙОМУ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН МІЛІЦІЄЮ?
Рейтинг: / 1
Написав Забудові.NET   
10.02.2010

Сьогодні Голову Правління об’єднання співвласників по вулиці Голосіївській 13, яке через суд намагається ліквідувати депутат Київради Денис Костржевський, викликали до правоохоронних органів. У відділку міліції представника ОСББ «Голосіївська фортеця» поінформували про те, що від компанії депутата ТОВ «ЕО «Голосієво» надійшла заява, в якій директор приватного ЖЕКу звинувачує журналістів УТ-1 та керівника ОСББ у провокаціях і неправомірному вимаганні інформації.

Детальніше...
 
ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ НАВМИСНО ПРОГУЛЯВ ІНІЦІЙОВАНЕ НИМ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ПО ЛІКВІДАЦІЇ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯ
Рейтинг: / 2
Написав Забудові.NET   
04.02.2010

Депутат Київради Денис Костржевський, який намагається через суд ліквідувати ОСББ «Голосіївська фортеця», не з’явився на розгляд ініційованої ним судової справи.

Представники об’єднання співвласників багатоквартирного будинку стверджують, що «затягування справи у такий спосіб допомагає Костржевському й надалі утримувати у фінансовому рабстві декілька сотень родин, що проживають по вулиці Голосіївській 13».

Детальніше...
 
На ипподроме построят 55-этажную гостиницу
Рейтинг: / 1
Написав Забудові.NET   
20.12.2008

 

На ипподроме построят 55-этажную гостиницу
Градостроительный совет решил, как реконструировать столичный ипподром, расположенный в Голосеевском районе. Здесь планируют обновить основное поле и построить два дополнительных - для конкура и поло.
Детальніше...
 
Голосеево утопает в нечистотах
Рейтинг: / 1
Написав Забудові.NET   
29.10.2008

 

Голосеево утопает в нечистотах
 

 

 Очень может быть, что прорыв коллектора в Голосеевском лесу был неслучаен. Спасатели доставали из трубы бревна и уверяли, что сами жители не могли их туда засунуть.

Вода в Днепре, похоже, стала еще «чи­ще». Ко всем соединениям, которые там содержатся, теперь прибавился аммиак и сероводород. А все потому, что возле Дидоровских озер, на ул. Квитки-Основьяненко, прорвало коллектор. И через Голосеевский ручей нечистоты прямиком хлынули в Днепр.

Детальніше...
 
Дойдёт ли море до центра? +відео
Рейтинг: / 1
Написав Забудові.NET   
22.10.2008
Экологическое бедствие в Голосеевском районе столицы. Там прорвало канализационный коллектор. Около 50 тысяч тонн нечистот попали в Дидоровские озёра, затем грязная вода затопила частный сектор и продолжает стекать в Днепр. На месте ЧП побывала Алла Матюшок.
Детальніше...
 
Київський Універ. Хронологія дерибану під прикриттям Скопенка
Рейтинг: / 1
Написав Забудові.NET   
24.09.2008
Від новинаря М.-І.: Наводимо матеріал, переданий Майдану, де випливають подробиці діяльності колишнього ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка академіка НАН України Віктора Скопенка, "видатного вченого, відомого скрізь, орденоносця, який буде захищати свою честь та гідність" (повну цитату див. в тексті повідомлення). Публікується за пропозицією членів Вченої Ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Детальніше...
 
Однією рукою Віктор Ющенко створює національні парки, а другою…
Рейтинг: / 1
Написав Забудові.NET   
19.09.2008
Як стало відомо, Національний природний парк (НПП) «Голосіївський» , що у Києві, вже найближчими тижнями може поменшати. І зробити це планується рукою самого Президента.
Детальніше...
 

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.