Навігація
Головна
Гарячі точки
Новини
Ринок нерухомості
Меморандум київській владі
Корисні посилання
Про нас
Форум

Реєстрація 

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл
Наша кнопка
Останні публікації
 
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Відповідь Кухаренка по студії звукозапису
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
17.12.2008
Відповідь Кухаренка по студії звукозапису
Нещодавно ми отримали від активістів, що борються проти забудови біля будинку звукозапису копію листа, у якому було викладено офіційну (фактично підтверджено заяву Кухаренка, зроблену у інтерв'ю програмі ТСН) позицію Головного управління охорони культурної спадщини.

Зокрема. у листі повідомлено наступне:

"На виконання протесту Прокуратури м. Києва на дії Головного управління культури, мистецтв та охорони культурної спадщини щодо погодження історико-містобудівного обґрунтування по будівництву житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Л. Первомайського, 5-6 у Печерському районі м. Києва, керуючись повноваженнями, наданими Головному управлінню охорони культурної спадщини, дія Головного управління культури, мистецтв та охорони культурної спадщини щодо погодження історико-містобудівного обґрунтування по будівництву житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Л. Первомайського, 5-6 у Печерському районі м. Києва, скасована відповідним листом.
Слід зазначити, що Державна служба з питань національної культурної спадщини відликала своє погодження щодо відведення земельної ділянки та проектної документації на будівництво комплексу за адресою вул. Л. Первомайського, 5 та видала припис про припинення виконання будь-яких будівельних робіт за вказаною адресою."
Переглянути лист повністю можна тут.

Забудові.NET 

Обговорити публікацію

 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.

Дерибан
ОЛЕГ АНДРОС

Збережи Старий Київ
Популярне
Zabudovi.NET © 2020