Навігація
Головна
Гарячі точки
Новини
Ринок нерухомості
Меморандум київській владі
Корисні посилання
Про нас
Форум

Реєстрація 

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл
Наша кнопка
Останні публікації
 
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
«Подаруйте дітям казку»
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
18.12.2008
20 грудня о 14.00 за адресою вул. Лук’янівська, 77 відбудеться акція проти будівництва висотного житлового будинку на місці дитячого майданчика. Акція пройде у формі яскравого театралізованого дійства на честь Дня Святого Миколая та проходить під гаслом «Подаруйте дітям казку». На подію запрошені представники адміністрації та забудовника – фірми «Доріс», деякі з яких уже підтвердили свою участь у події.

Головна мета акції – вкотре привернути увагу до проблеми знищення дитячих майданчиків через забудову. Фінансова криза призупинила безпосередні будівельні роботи, проте очевидно, що забудовники не готові втрачати землю, тому продовжують вести війни на юридичних фронтах. Так, у серпні з’явилось рішення районного суду про заборону Київміськраді приймати будь-які рішення щодо цього майданчика (!!!). Пізніше забудовник до суду у Харківській області (тому що там була зареєстрована одна з фірм, котра планувала вести будівельні роботи на майданчику на Лук’янівській, 77). Суд не прийняв справу до розгляду, проте немає жодних гарантій, що забудовник не придумає іншу схему захоплення майданчика через суд.

Водночас, міська та районна влада продовжує роздавати обіцянки щодо зупинення будівництва на даному майданчику, залишаючи при цьому людей сам на сам з забудовником в судах. Саме тому місцеві мешканці звернулись до районної та міської адміністрації з проханням надати забудовникові альтернативний майданчик для будівництва. Районна влада звернулась з таким самим проханням до міської влади. Проте наразі далі процес не рухається.

Для того, щоб вкотре нагадати владі про необхідність виконання даних виборцям обіцянок, місцеві мешканці проводять акцію, на яку також запрошені представники інших ініціативних груп, що борються проти знищення будівельних майданчиків по всьому Києву.

Ділянка, на якій планується будівництво, входить до прибудинкової території ЖБК, на ній знаходиться дитячий майданчик. Мешканцям, котрі неодноразово зверталися до різних інстанцій з вимогами зупинити будівництво, в «Інституті Генплану» підтвердили, що ця територія відведена під рекреаційну зону і на ній не може вестися житлове будівництво. Детальний план території Шевченківського району підтверджує законність розташування там дитячого майданчика. Під час попередніх акцій протесту від агресивних дій охоронців будівельного майданчику постраждали мешканці прилеглих будинків та активісти громадянської ініціативи «Збережи старий Київ».

Контактні номери телефону: Світлана Юхимівна Толстушко - 8-066-179-75-33, Інна Совсун – 8-093-354-07-44

Джерело - Збережи старий Київ 

Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.

Дерибан
ОЛЕГ АНДРОС

Збережи Старий Київ
Популярне
Zabudovi.NET © 2020