Навігація
Головна
Гарячі точки
Новини
Ринок нерухомості
Меморандум київській владі
Корисні посилання
Про нас
Форум

Реєстрація 

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл
Наша кнопка
Останні публікації
 
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Пейзажка. Знову суд....
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
23.12.2008
23 грудня о 15.00 в Київському міському апеляційному суді за адресою Солом''янська площа, 1 відбудеться повторний розгляд справи щодо будівництва житлового будинку на перетині Десятинного провулку та Пейзажної алеї. Справа щодо одного з найбільш скандальних будівництв у Києві досі не завершена. Нагадаємо, що перед виборами міського голови цього року Леонід Черновецький урочисто дав обіцянку закрити будівництво. Міською радою було прийняте рішення про скасування землевідводу. Мешканці прилеглих будинків спільно з громадською ініціативою "Збережи старий Київ" добилися права представляти інтереси міськради у суді адвокатові Марині Соловйовій - для того, щоб бути певними, що у процесі судового розгляду міська влада раптово не відмовиться від свого рішення.

Проте 21 жовтня Олесь Довгий підписав розпорядження про скасування виданої Марині Соловйовій довіреності - під приводом "неналежного представництва інтересів Київської міської ради у судах" щодо будівництва на Пейзажній алеї. Зважаючи на те, що громада Києва була задоволена діями адвоката, очевидним є факт - інтереси киян абсолютно не збігаються з інтересами міськради.

Про відкликання довіреності Марина Соловйова дізналась на засіданні суду від третьої сторони у суді – МЗС. Тобто, міська влада не вважала за необхідне навіть повідомити адвоката про те, що вона більше не є представником Київради в суді.

Розгляд справи у жовтні не відбувся, оскільки не з'явився представник міської ради. Тому суд було перенесено на 23 грудня. Місцеві мешканці та громадянська ініціатива "Збережи старий Київ" впевнені, що таким чином влада просто намагається затягнути процес і відволікти від нього увагу, щоб потім непомітно відмовитись від свого рішення у судовому порядку. 

Таким чином, на фоні останніх подій у Києві, які і без того доводять повну неспроможність команди нинішнього мера керувати містом на благо киян, справа щодо Пейзажки ще раз доведить, що мета захисту мешканців міста та їх інтересів і не є пріоритетом мера та його помічників. Цікаво, що і забудовник, котрий за наявною інформацією близький до команди депутата від БЮТ Богдана Губського, не зупиняється попри економічну кризу та нещодавню справу щодо затримання близьких до нього людей через махінації з землею у Київській області. Таким чином, дерибан триває, нехай і трохи сповільненішими темпами. 

Тільки постійна увага з боку журналістів та громадськості може допомогти вирішити питання на користь киян. І це може стати прикладом того, яким чином домагатися поваги до прав громадян з боку влади та бізнесу.

ПРОСИМО ЖУРНАЛІСТІВ НЕ ЗАЛИШАТИСЯ БАЙДУЖИМИ ТА ПРИЙТИ НА ЗАСІДАННЯ СУДУ ЗАВТРА, 23 ГРУДНЯ о 15.00!

У суді необхідна попередня акредитація за номерами: 2782575, 2782514.

Деталі можна отримати за номером: 80675025727 - Інна Совсун.

Джерело - Збережи старий Київ

Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.

Дерибан
ОЛЕГ АНДРОС

Збережи Старий Київ
Популярне
Zabudovi.NET © 2020