Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна arrow Гарячі точки arrow Правий берег arrow Центр arrow Печерськ arrow Студія звукозапису arrow Напад на пост борців із забудовою
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Напад на пост борців із забудовою
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
21.01.2009

 

Напад на пост борців із забудовою

 

Сьогдні, близько 20 год. 30 хв. відбувся напад на пост оборони території студії звукозапису від забудовників. 

Напад скоїло четверо молодиків, середнього зросту та статури. Озброєні холодною зброєю, ліхтарем, одягнені у темний одяг без якихось особливих прикмет, вони підійшли до палатки у той час, коли там якраз мали бути печеряни, але за щасливим збігом обставин затримались на зборх мешканців, що відбувався у 100-150 метрах від палатки. Представники громади, що раніше залишили збори, з вікна побачили напад, але всигнути затримати нападників мешканцям не вдалося. Було викликано правохоронні органи, складено необхідні документи, слідчо-оперативна група здійснила огляд місця злочину.

Слід нагадати, що палатка є власністю народного депутата, і на неї вже скоювались інші напади - за допомогою піротехніки, і буквально учора вкрадено національний прапор, що знаходився на палатці.

Звісно, великих збитків майну завдано не убло, але цей напад є спробою силового вирішення конфлікту. Спробою залякати місцевих мешканців, завдати їм фізичної та моральної шкоди. Метою таких дій є залякати людей, щоб вони боялися боротися. Так, як ламали руку Людмилі Каминіній, Так, як били людей 2 жовтня. Так, як погрожували ще у серпні під час пікету.

Та те, що побачив наш кореспондент біля місця подій, люди не злякалися, їх навпаки ще більше обізлили ці дії і спонукали ще більше боротися за збереження рідного міста і його самобутності. Бо лише слабкі, боягузливі люди могли піти на такий крок, і підсилати бандитів нападати на мирних мешканців.

 

Напад на пост борців із забудовою

 

Напад на пост борців із забудовою

 

Напад на пост борців із забудовою

 

Напад на пост борців із забудовою

 

Напад на пост борців із забудовою

 

catkeiv, спеціально для Забудові.NET 

 Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.