Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Ні нищенню історичної частини Києва
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
03.02.2009
 Сьогодні, о 16.00 активісти громадянської ініціативи "Збережи старий Київ" заблокували в"їзд техніки до будинку за адресою вул. Велика Васильківська, 35. Будівельна компанія«Київ-Житло-Інвест-Менеджмент» продовжує руйнувати будинок ХІХ століття у самому центрі міста, у якому жив Шолом-Алейхем.

Незважаючи на припис начальника управління з охорони культурної спадщини Руслана Кухаренка про припинення будівництва ані міліція, ані міська влада не вживають жодних реальних кроків для фактичного зупинення руйнування будинку.

Саме тому громадянська ініціатива "Збережи старий Київ" спільно з мешканцями примусово виселеного сусіднього будинку за адресою вул. Велика Васильківська, 37, змушені вдатися до більш рішучих кроків для зупинення остаточного знищення історичного центру міста, зокрема сусіднього будинку за адресою вул. Велика Васильківська, 37.

 

Детальнішу інформацію Ви можете знайти на інтернет-сторінці громадської ініціативи "Збережи старий Київ" за адресою http://community.livejournal.com/saveoldkyiv/, або за номером 8-067-502-57-27 (Інна) або 8-067-467-62-53 (Ігор).

Джерело - Збережи старий Київ

Обговорити публікацію 

 

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.