Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна arrow Гарячі точки arrow Правий берег arrow Центр arrow Печерськ arrow Студія звукозапису arrow Нова провокація - спроба підпалу
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Нова провокація - спроба підпалу
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
14.04.2009

 

Нова провокація - спроба підпалу
 

Учорашній вечір знову не дав мешканцям Печерська спокійно відпочити. Близько восьмої години вечора почалася тривога - біля адмінкорпусу пожежа.

Говорити про 100% підпал складно, але залишки саморобних смолоскипів говорять про таку можливість. Але цим нехай займається слідство.

 

Нова провокація - спроба підпалу
 

 

Ми ж зауважимо наступне - лицьова сторона студії прибрана, побілена-помита. а от задній двір перетворений на звалище сміття різноманітного походження. Таке враження, що воно зноситься туди працівниками студії навмисне. Правда не тільки ними - там тривалий час жили невідомі (начебто охорона будмайданчика), робочі тощо. 

Фактично, займання відбулося позату адмінкорпусу - між ним та будинком на П.Мирного, 28а. Там, між невеличкими господарськими будівлями та старими гаражами і починалась пожежа. Люди, що бобачили - повідомили іншим і кинулись гасити - засипали землею та заливали водою з відра. До приїзду пожежних основна небезпека вже була ліквідована. Вони лише підключившись до гідранта завершили гасіння та перевірили на можливість відновлення горіння. 

 

Нова провокація - спроба підпалу
 

От тут теж хотілось би зауважити - територія, на відміну від інших днів - не освітлювалась. У адмінкорпусі - відключене водопостачання, а у гідранті був низький тиск води. На території пожежного щита, ящика з піском, а тимпаче вогнегасника - просто не існує...

 Фактично, майно було врятоване діями простих киян, які власноруч не дали вогню розповсюдитися.

От і цікаво - чи будуть покарані керівники НРКУ та концертно-студійного комплексу за порушення пожежної безпеки, а саме через погану роботу гідранта на їх території та відсутність засобів пожежогасіння??? Адже у тих господарських будівлях - повно деревини (дошки, бруси), а у гаражах мабуть є і паливно-мастильні матеріали.

 

Нова провокація - спроба підпалу
 

 

Що ж, зачекаємо на результати слідства.

З місця подій, catkiev, спеціально для Забудові.NET

Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.