Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Екологи проти байкерів: 2 раунд
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
04.05.2009

 

Екологи проти байкерів: 2 раунд

 

Друга атака байкерів на Жуків острів.

Не так давно вщух конфлікт щодо проведення на території заказника «Острів Жуків» байкерського фестивалю "Український оппозит-2008", проведення якого київським природоохолронцям вдалось зупинити, як з’явилась інформація про проведення наступного аналогічного заходу.

З повідомлення на інтернет-сайті http://motoua.net/2009, 9-10 травня 2009 року на території острова Жуків планується проведення заходу «Motorua: відкритття сезону – 2009» (піратська вечірка). Відкриття мотосезону передбачене на 500 учасників. Програма передбачає заїзд всіх учасників на територію острова на мотоциклетному транспорті, різноманітні розваги (серед яких заявлено і т.з. «пьяні розваги» та «еротичні конкурси»), страйкбол, рок-концерт, святковий салют, продаж та розпиття спиртних напоїв, спорудження наметового табору, розпалювання багать. Згідно з оголошенням, з організаторами можна зв’язатись за телефоном у Києві (044) 331-55-77.
Захід грубо не узгоджується з вимогами природоохоронного законодавства і Положенням «Про ландшафтний заказник місцевого значення «Острів Жуків». Зокрема грубо порушуються вимоги Закону України «Про природно-заповідний фонд України», Бернської конвенції «Про охорону диких видів флори та фауни та середовища існування у Європі» та національного законодавства про охорону навколишнього природного середовища України. Забруднення території, пошкодження рослинного та грунтового покриву, потужний шумовий фактор, розлякування тварин у сезон розмноження - все це має бути неухильно зупинене, а сам захід перенесено в інше місце.

Громадські природоохоронні організації звернулись до Державної екологічної інспекції, Прокуратури м.Києва та МВС з проханням зупинити проведення фестивалю на о.Жуків.

Члени Національного екологінчого центру України переконані, що захід є черговим кроком до визнання території заказника «Острів Жуків» таким, що втратив природну цінність і його подальшої забудови. Аналогічна практика паплюження цінних природних ділянок для їх подальшої забудови вже відпрацьована в Києві. Так, спаплюжено і знищено Феофанію, все більше і більше тиску зазнає острів Труханів. На черзі – заказник «Острів Жуків».

3 views

Джерело - Блог Степана Жабки

Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.