Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Антизабудовна акція «Збережи старий Київ» (21 травня)
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
20.05.2009
У четвер, 21 травня, о 8:30, на перетині вул. Грушевського та Петровської алеї (неподалік від пам'ятника В.Чорноволу), пройде акція громадського протесту проти злочинної містобудівної політики.  Мета акції - привернути увагу до злочинів, що кояться у сфері забудови у столиці, а також лобіювання закону про повну заборону висотного будівництва в історичній частині міста. Учасники мають намір рішуче протестувати проти забудови історичної зони столиці - зокрема, протии спорудження хмарочосу на Європейській площі, проти незаконних будівництв на території охоронної зони Софії Київської, протии варварської забудови схилів Дніпра та інших кричущих випадків порушення будівельних норм.
Організатор акції - громадська ініціатива «Збережи старий Київ». Акція організована мешканцями Києва та не пов'язана з жодною політичною силою.

Обговорити публікацію

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.