Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Органи влади судяться - Верховна Рада відсудила в Черновецького 2 га землі
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
30.01.2010
Парламент відсудив у київської влади земельну ділянку на Подолі - Київський апеляційний госпсуд визнав незаконним виділення Київрадою 2 га землі по вул. Глибочицькій, 73-97для приватної компанії "ВК-Брок".

Про це пише газета "Дело ".

Рішення Київради про виділення ділянки комерційній структурі мер Києва Леонід Черновецький підписав ще в 2007 році. "ВК-Брок" одержала землю на 10 років в оренду для будівництва житло-офісного центру.

Однак, за даними газети, парламент, чкий одержав цю територію від держави ще в 1986 році, не змирився з діями столичної влади і звернувся в суди.

Верховна Рада доводить, що земля належить їй і призначена для будівництва житла, оскільки на сьогоднішній день у квартирній черзі стоять до 700 співробітників апарата Ради і десятки нардепів, а ділянка на Подолі частково вирішила б цю проблему.

Передбачалося, що там будуть побудовані два будинки: один (на 205 квартир) - для Верховної Ради; другий (на 163 квартири) повинен був відійти "Київміськбуду".

У зв'язку з цим Верховна Рада доводила свою правоту в низці судів - справу розглядали Шевченківський райсуд, Київський апеляційний адміністративний суд і Київський госпсуд.

Однак, Київрада,я ка виступає опонентом Верховної Ради в судах, також проявляє завзятість.

І останнє програшне для компанії "ВК-Брок" рішення Київського апеляційного госпсуду не ставить крапку в суперечці, відзначає видання.

Оскільки столична влада вже оскаржує це рішення у Вищому адмінсуді.

Таку наполегливість київської влади видання пояснює тим, що з 2004 року до середини 2006 року директором "ВК-Брок" був Євгеній Шевчук, який згодом обійняв посаду начальника управління з питань комунального майна, приватизації і підприємництва Шевченківського району Києва.

У 2006 році Шевчук обрався депутатом Шевченківської райради, де керує фракцією блоку мера Леоніда Черновецького.

 

Київ 

 

Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.