Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Субпідряднику забудовника на метро Театральна ліквідована ліцензія. Кран не демонтовано
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
02.02.2010

 

Субпідряднику забудовника на метро Театральна ліквідована ліцензія. Кран не демонтовано
 

 

 Будівельно-монтажне управління № 6 ВАТ «Київметробуд», субпідрядник будівництва офісно-торговельного центру на вулиці Богдана Хмельницького, 7/20 (метро Театральна) від 20 січня цього року втратило ліцензію АБ № 208422 на провадження будівельної діяльності.

Про це заявив начальник Державної інспекції архітектурно-будівельного контролю Василь Мухін на нараді у Мінрегіонбуді, яка відбулася на доручення Кабміну за наслідками акцій протесту громадськості столиці проти незаконної забудови історичної частини Києва, передає кореспондент «Київ.proUA.com».

Зі слів мешканців, що протестують проти цього будівництва, будівельні роботи зараз не ведуться, але вони можуть бути відновлені у будь-який час, оскільки не демонтовано баштовий кран.

Хоча в протокольному дорученні наради з розгляду питання збереження історичного характеру містобудівного середовища в межах охоронних зон міста Києва, що відбулася під головуванням міністра Мінрегіонбуду Василя Куйбіди 15 грудня минулого року, саме Дежархбудінспекції Мухіна доручено до 20 січня 2010 року «вирішити питання демонтажу баштового крану з будівельного майданчика за вказаною адресою».

Мешканці повідомляють, що незважаючи на приписи Мінрегіонбуду про демонтаж, кран продовжує періодично працювати і за останні 10 днів вже встановлено три поверхи каркасно-монолітної конструкції.

Про такі дії забудовника ТОВ «Альянс-Центр» мешканці поінформували листом міністра Василя Куйбіду.

Нагадаємо, що вчора громадськість Києва публічно засудила начальника Держархбудінспекції Василя Мухіна, як причетного до руйнування Києва посадовця.

 

Театральна
фото з сайту Derybanu.ni

 

Київ.proUA.com 

Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.