Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Сутички на Прорізній
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
01.02.2010
За повідомленнями місцевих мешканців, до скверу на перетині вулиць Прорізна та Пушкінська приїхали представники Головного управління контролю за благоустроєм міста Києва. Разом з ними приїхала група молодиків спортивної зовнішності.

Мета представників київської адміністрації - допомогти встановити паркан для ведення будівельних робіт. При цьому їх поведінка є дуже агресивною, що може призвести до фізичних сутичок.

За інформацією, отриманою місцевими мешканцями, у представників забудовників є ордер на порушення благоустрою, проте юридичні консультанти громадянської ініціативи "Збережи старий Київ" наполягають, що наявного дозволу не достатньо, оскільки відсутня уся необхідна супровідна документація. Окрім того, будівництво заплановане на прибудинковій території сусіднього дому, що є прямим порушенням законодавства, адже прибудинкова територія належить власникам квартир у будинку, а не органові місцевої влади.

"Збережи старий Київ" закликає журналістів допомогти у зупиненні даного будівництва! Попередній досвід показав, що саме завдяки публічності та медійному висвітленню можна боротися з протиправними діями влади, котрі знищують місто.

Контактна особа - Інна Совсун (067-502-5727).

 

Джерело - Збережи Старий Київ 

Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.