Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ ЛІКВІДОВУВАТИМЕ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ЙОГО БІЗНЕСУ
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
01.02.2010

02 лютого депутат Київради Денис Костржевський намагатиметься через суд ліквідувати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Голосіївська фортеця».

У своїй позовній заяві депутат стверджує, що «рішення ухвалені на установчих зборах про створення об’єднання та затвердження його статуту є незаконними, оскільки були прийняті з суттєвими порушеннями вимог чинного законодавства, які неможна усунути».

 

 

В свою чергу, представники об’єднання наголошують на тому, що справжнім мотивом позову депутата Костржевського є прагнення якомога довше утримувати у фінансовому рабстві понад 400 родин, що мешкають у будинку, та завершити незаконний розпродаж поверхів допоміжних приміщень.

«Голосіївці» зазначають, що компанією депутата ТОВ «Міськжитлобуд», яка звела будинок, було утворено та безапеляційно нав’язано мешканцям приватний ЖЕК, що впродовж більш ніж півтора роки стягував з них оплату за обслуговування будинку та прибудинкової території по незаконно завищеним в понад 4 рази тарифам та надавав при цьому послуги низької якості.

За словами мешканців будинку порушення вдалося зупинити лише після спільної перевірки Державної інспекції з контролю за цінами в м. Києві та Прокуратури, за результатами якої активісти ініціативної групи по створенню ОСББ домоглися перерахунку всіх платежів, а компанії пана Костржевського недоотримали з мешканців понад 2 запланованих млн. грн.

Для того щоб здійснювати самостійне господарювання, захистити свій життєвий простір та упередити незаконний розпродаж допоміжних приміщень, попри значні перешкоди, що чинилися компаніями Костржевського, в будинку було утворено об’єднання співвласників. Однак, оскільки це надало мешканцям можливість відмовитися від послуг компаній депутата, Костржевський вирішив ліквідувати ОСББ через суд, - зазначають вони.

Справа розглядатиметься у Голосіївському районному суді міста Києва. Суддя – Антонова Н.В.

Початок засідання: 10.30.

Адреса: вул. Полковника Потєхіна 14-а, тел. канцелярії (044) 259-71-27

  

Контактний телефон: 067 328 72 46

 

 

P.S. для всебічного висвітлення проблеми, редакція сайту розмістить позицію іншої сторони конфлікту, в разі її отримання.

Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.