Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ НАВМИСНО ПРОГУЛЯВ ІНІЦІЙОВАНЕ НИМ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ПО ЛІКВІДАЦІЇ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯ
Рейтинг: / 2
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
04.02.2010

Депутат Київради Денис Костржевський, який намагається через суд ліквідувати ОСББ «Голосіївська фортеця», не з’явився на розгляд ініційованої ним судової справи.

Представники об’єднання співвласників багатоквартирного будинку стверджують, що «затягування справи у такий спосіб допомагає Костржевському й надалі утримувати у фінансовому рабстві декілька сотень родин, що проживають по вулиці Голосіївській 13».

«Поки діяльність «Голосіївської фортеці» обмежена ухвалами суду, компанії депутата продовжують збагачуватися на монопольному обслуговуванні мешканців та незаконному розпродажі поверхів допоміжних приміщень», - зазначають вони.

Також, вони висловлюють здивування фактом перешкоджання представникам телеканалів, які приїхали відзняти необхідний їм матеріал, бути присутніми на засіданні. «Журналістів не пустили, навіть, в будівлю суду. Якихось пояснень таким діям не надали. Це викликає великий подив, адже законодавством України передбачається забезпечення гласності судових засідань», - говорять члени Правління ОСББ.

Заяву юриста «Міськжитлобуду», який представляє інтереси Костржевського у суді, Артура Гордієнка про начебто висловлення усних погроз на адресу депутата у «Голосіївській фортеці» коментують так: «За всю історію створення та діяльності об’єднання співвласників представники керівних органів ніколи не зустрічалися з Костржевським, як і не мали будь-якої іншої комунікації з ним, окрім як офіційного листування».

У відповідь на вислів юриста депутата Київради про те, що людей невдоволених компаніями Костржевського мало в ОСББ відповідають: «Лише за декілька днів понад 160 родин здали кошти у розмірі 100 грн. і вище на оплату послуг адвоката та покриття інших витрат пов’язаних з судовою справою. Внески на захист об’єднання від депутата Костржевського - найкраще підтвердження ставлення мешканців до «обранця» і його компаній».

Звинувачення представника Костржевського в тому, що мешканці будинку прагнуть «забрати не житлові приміщення загального користування і здавати їх в оренду» назвали нісенітницею, оскільки згідно законодавства та, зокрема, Рішення Конституційного Суду України всі допоміжні приміщення й так знаходяться у спільній сумісній власності всіх без виключення власників квартир, а підтвердження права власності на допоміжні приміщення не потребує здійснення додаткових дій, зокрема створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, вступу до нього.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що депутат Київради Денис Костржевський подав позов до суду з вимогою ліквідувати ОСББ «Голосіївська фортеця».

Представники об’єднання наголосили, що справжнім мотивом позову депутата Костржевського є прагнення якомога довше утримувати у фінансовому рабстві понад 400 родин, що мешкають у будинку, та завершити незаконний розпродаж поверхів допоміжних приміщень.

Вони повідомили, що компаніями Костржевського впродовж більш ніж півтора роки стягувалася з мешканців оплата за обслуговування будинку та прибудинкової території по незаконно завищеним в понад 4 рази тарифам та що порушення вдалося зупинити лише після спільної перевірки Державної інспекції з контролю за цінами в м. Києві та Прокуратури.

Наступне засідання суду призначене на 17 лютого.

Справа розглядатиметься у Голосіївському районному суді міста Києва. Суддя – Антонова Н.В.

Адреса: вул. Полковника Потєхіна 14-а, тел. канцелярії (044) 259-71-27

 

* * *

Контактний телефон: 067 328 72 46

Обговорити публікацію

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.