Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Київська прокуратура зупинила будівництво на Прорізній
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
06.02.2010
Прокуратура Києва опротестувала рішення Київради про передачу в оренду ТОВ "Парус" земельної ділянки на вул. Прорізній, 3-5.

Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Згідно з документом, це рішення є незаконним і підлягає скасуванню, оскільки суперечить законам про планування і забудову територій, про основи містобудування, про землеустрій та земельному кодексу.

Прокуратура встановила, що проект не отримав висновку експертизи землевпорядної документації, не був погоджений з органами архітектури, санітарно-епідеміологічної служби, природоохоронним органом.

Крім того, за інформацією прокуратури, передана в оренду ділянка знаходиться в межах архітектурної охоронної зони та розташована в зеленій зоні, де дозволяється будівництво лише споруд рекреаційного призначення.

У повідомленні наголошується, що цей протест зупиняє дію прийнятого рішення Київради.

Нагадаємо, 10 липня 2003 року Київрада передала ділянку площею 11 соток по вул. Прорізній, 3-5, ТОВ "Парус" в оренду на 25 років для будівництва, експлуатації та обслуговування підприємства громадського харчування.

Конфлікт між мешканцями і забудовником розгорівся в кінці січня 2010 року, коли забудовник встановив паркан на території скверу.

 

ЗАМКОВА.info

Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.