Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Дорослі! Збережіть парк дітям!
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
06.02.2010

 

Дорослі! Збережіть парк дітям!

 

 

 Сьогодні, 6 лютого, партія зелених України та громадська організація «Кияни об’єднуємось» провели спільну екологічну акцію на місті вирубаних дерев у парку ім. А. Малишка, що знаходиться поблизу станції метро «Дарниця». Представники «Кияни об’єднуємось» розмістили на наметі ПЗУ звернення, що було написане школярами молодших класів прилеглих шкіл. У листі написаному дітьми, вони просять дорослих припинити знищення парку та зберегти його для майбутніх поколінь.

 

Дорослі! Збережіть парк дітям!

 Активісти «зелених» закріпили на уцілілих соснах, вік яких складає близько 100 років, символічні таблички зі знаками, що забороняють вирубку. Окрім того, ПЗУ продовжує збирати підписи громадян за відміну рішення КМДА про забудову даної ділянки та вимагатиме від влади відновити кожне знищене дерево. Чітко усвідомлюючи, що головним завданням на сьогодні є недопущення подальшої вирубки скверу та інформування про перебіг справи громадськості, партія Зелених України та громадська організація «Кияни об’єднуємось» постійно інформуватимуть киян про всі подальші дії влади щодо вирішення цієї ситуації.

 

Дорослі! Збережіть парк дітям!

 Акція привернула увагу багатьох перехожих, особливо мешканців прилеглих будинків, які до цих пір не можуть заспокоїтись через подібну нахабність київської влади, що просто вкрала у людей частину зеленої зони та улюблене місце відпочинку і прогулянок. Подібне ставлення чиновників до людей вже стало поганою звичкою, з якою суспільству потрібно і можна боротися спільними зусиллями. Варто зазначити, що терпець увірвався навіть «улюбленим бабусям» Черновецького, які щиро запевнили, що більше не допустять мера та його «молоду команду» до подальшого руйнування та знищення Києва.

Дорослі! Збережіть парк дітям!
 

 Разом з тим, враховуючи надзвичайно важливу роль громадської думки, ГО «Кияни об’єднуємось» всіляко сприятиме залученню місцевих мешканців, громадських організацій, екологічних рухів та ЗМІ до легітимного громадського тиску на міську владу, щодо розгляду даного питання на засіданні Київради, проведені прозорих громадських слухань та публічного звіту перед територіальними громадами Дніпровського району та міста Києва про подальшу долю парку.

В порядку місцевої ініціативи ГО «Кияни об’єднуємось» зібрала понад 1000 підписів киян та подала на розгляд КМДА дві пропозиції: про встановлення мораторію на надання під забудову зелених зон, відміну рішення про забудову парку ім. А. Малишка та відновлення знищених дерев. Також нагадаємо, що прокуратура м. Києва нещодавно відновила розгляд кримінальної справи проти ТОВ Проектна компанія «Ярус», щодо вирубки даного скверу.

kiev4you.org

 Обговорити публікацію

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.