Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Кілька районів Києва навесні може затопити - МНС
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
10.02.2010

 

Кілька районів Києва навесні може затопити - МНС
 Міністерство надзвичайних ситуацій виключає вірогідність великого весняного паводка у Києві, але попереджає, що можливе часткове затоплення прируслових територій.

Про це повідомила прес-служба МНС України.

 

 

Можливе часткове затоплення садово-дачної забудови Осокорки – Позняки, Воскресенських і Русанівських садів, індивідуальної забудови в селі Бортничі і в Києві на вулиці Корчеватська Набережна.

Рівень води в річках під час танення снігу залежить від багатьох природних чинників: товщини сніжного покрову, його густини, глибини промерзання, зволоження ґрунту, кількості опадів тощо.

Об'єднання всіх цих чинників може спровокувати велику повінь, однак наразі фахівці спростовують можливість виникнення такого явища, особливо у Києві, де рівень Дніпра контролюється на київській греблі.

Нагадаємо, Гідрометцентр України спростував інформацію, що навесні цього року може трапитися найсильніша за останні 10 років повінь.

Проте фахівці не виключили можливості затоплень територій прирічкових населених пунктів та об'єктів, формування заторів і зажорів льоду (особливо у верхніх частинах водосховищ, на нижніх ділянках річок в зонах виклинювання підпору водосховищ, природних звуженнях річкових русел).

Gazeta.ua 

Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.