Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ ХОЧЕ НАЛЯКАТИ НЕУГОДНЕ ЙОМУ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН МІЛІЦІЄЮ?
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
10.02.2010

Сьогодні Голову Правління об’єднання співвласників по вулиці Голосіївській 13, яке через суд намагається ліквідувати депутат Київради Денис Костржевський, викликали до правоохоронних органів. У відділку міліції представника ОСББ «Голосіївська фортеця» поінформували про те, що від компанії депутата ТОВ «ЕО «Голосієво» надійшла заява, в якій директор приватного ЖЕКу звинувачує журналістів УТ-1 та керівника ОСББ у провокаціях і неправомірному вимаганні інформації.

«Не думаю, що по факту даної заяви можуть бути хоч якісь наслідки, окрім як інформування міліцією компаній депутата Київради Дениса Костржевського про можливість звернутися до суду. Скоріше, заява в правоохоронні органи має на меті залякати представників керівних органів об’єднання співвласників, які ведуть активну роботу по відстоюванню конституційного права мешканців на об’єднання у своєму будинку», - прокоментував ситуацію Голова Правління ОСББ «Голосіївська фортеця» Василь Гацько.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що депутат Київради Денис Костржевський подав позов до суду з вимогою ліквідувати ОСББ «Голосіївська фортеця».

Представники об’єднання наголосили, що справжнім мотивом позову депутата Костржевського є прагнення якомога довше утримувати у фінансовому рабстві понад 400 родин, що мешкають у будинку, та завершити незаконний розпродаж поверхів допоміжних приміщень.

Вони повідомили, що компаніями Костржевського впродовж більш ніж півтора роки стягувалася з мешканців оплата за обслуговування будинку та прибудинкової території по незаконно завищеним в понад 4 рази тарифам та що порушення вдалося зупинити лише після спільної перевірки Державної інспекції з контролю за цінами в м. Києві та Прокуратури.

02 лютого Депутат Київради Денис Костржевський не з’явився на розгляд ініційованої ним судової справи.

Представники «Голосіївської фортеці» стверджують, що «затягування справи у такий спосіб допомагає Костржевському й надалі утримувати у фінансовому рабстві декілька сотень родин, що проживають по вулиці Голосіївській 13».

«Поки діяльність «Голосіївської фортеці» обмежена ухвалами суду, компанії депутата продовжують збагачуватися на монопольному обслуговуванні мешканців та незаконному розпродажі поверхів допоміжних приміщень», - зазначили вони.

Наступне засідання суду призначене на 17 лютого.

Справа розглядатиметься у Голосіївському районному суді міста Києва. Суддя – Антонова Н.В.

Адреса: вул. Полковника Потєхіна 14-а, тел. канцелярії (044) 259-71-27

 

* * *

Контактний телефон: 067 328 72 46

Джерело - ОСББ "Голосіївська фортеця"

Обговорити публікацію 

 
Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.