Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна arrow Гарячі точки arrow Правий берег arrow Центр arrow Прорізна arrow ПРОРІЗНА: Достукатися до влади - значить достукатися КУЛАКАМИ
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
ПРОРІЗНА: Достукатися до влади - значить достукатися КУЛАКАМИ
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
11.02.2010

 

ПРОРІЗНА: Достукатися до влади - значить достукатися КУЛАКАМИ
 На даний момент на Прорізній гуркіт: близько 50 активістів та місцевих мешканців з різних незаконних забудов міста стукають у металевий паркан, що огороджує будівництво на Прорізній. Акція прямої дії має назву «Достукатися до влади». Люди хочуть врешті-решт домогтися від Київської влади повної документації або пояснень про те, що саме і на яких підставах будують під їхніми вікнами, та чому влада прикриває незаконну забудову попри порушення законодавства та численні протести. Мешканці запрошують усіх стати свідками беззаконня, що чиниться під прикриттям Київської влади.

 

 

 

ПРОРІЗНА: Достукатися до влади - значить достукатися КУЛАКАМИ

 

 Після скандальних акцій протесту та втручання міліції забудовник все-таки поновив роботу. Сьогодні було затримано міліцією одного з активістів, за те, що він писав на паркані забудови «Я та моя команда, з повагою киянам».

Будівельні роботи в сквері ведуться з 7 ранку до 22 вечора. Працює важка техніка та вирито глибокий котлован, хоча забудовник запевняв, що мова взагалі йде про літній легкий павільйон під заклад харчування. На місті весь час тримають варту місцеві, активісти та журналісти.

 

ПРОРІЗНА: Достукатися до влади - значить достукатися КУЛАКАМИ
 

 Нагадаємо, що віднедавна прокуратура Києва опротестувала рішення Київради про передачу в оренду ТОВ "Парус" земельної ділянки на вул. Прорізній, 3-5. Згідно з документом, це рішення є незаконним і підлягає скасуванню, оскільки суперечить законам про планування і забудову територій, про основи містобудування, про землеустрій та земельному кодексу. Прокуратура встановила, що проект не отримав висновку експертизи землевпорядної документації, не був погоджений з органами архітектури, санітарно-епідеміологічної служби, природоохоронним органом. Крім того, за інформацією прокуратури, передана в оренду ділянка знаходиться в межах архітектурної охоронної зони та розташована в зеленій зоні, де дозволяється будівництво лише споруд рекреаційного призначення.

 

ПРОРІЗНА: Достукатися до влади - значить достукатися КУЛАКАМИ
 

 

 У повідомленні наголошується, що цей прокурорський протест зупиняє дію прийнятого рішення Київради.

10 липня 2003 року Київрада передала ділянку площею 11 соток по вул. Прорізній, 3-5, ТОВ "Парус" в оренду на 25 років для будівництва, експлуатації та обслуговування підприємства громадського харчування. Конфлікт між мешканцями і забудовником розгорівся в кінці січня 2010 року, коли забудовник встановив паркан на території скверу.

 

ПРОРІЗНА: Достукатися до влади - значить достукатися КУЛАКАМИ
 

 ***

Усі зобраєення клікабельні. Для збільшення клікніть на обраному. 

Автор: Марія Лебедєва, фото Ігоря Луценка

Інфопорн 

Обговорити публікацію 

 

 

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.