Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна arrow Гарячі точки arrow Правий берег arrow Центр arrow м. Театральна arrow Мінрегіонбуд одностайно проти забудови над метро "Театральна"
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Мінрегіонбуд одностайно проти забудови над метро "Театральна"
Рейтинг: / 0
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
26.02.2010

 

http://www.zabudovi.net/art/6/44.jpg
 

 

 Члени Архітектурно-містобудівної ради при Міністерстві регіонального розвитку та будівництва одностайно вирішили заборонити будівництво торговельного центру над метро "Театральна".

Про це "Свідомо" розказала Наталія Мусієнко, мешканка Пушкінської, 20, яка була присутня на засіданні ради.

"На засідання прийшов один з інвесторів у супроводі архітектора Андрія Пашенька. Вони презентували Архітектурно-містобудівній раді нібито оновлений і "полегшений" проект свого офісно-торговельного центру. Насправді ж, вони просто забрали з фасаду кілька каріатид, або зробили їх трошки меншими", - каже Мусієнко.

Засідання ради вів заступник міністра В'ячеслав Негода.

"Негода повідомив присутнім, що питання будівництва на Театральній розглядається терміново на прохання міністра. До міністра, сказав він, звернулася група народних депутатів разом із забудовником і просила вирішити це питання. Але і Негода, і начальник управління планування Міністерства Михайло Селенко негативно поставилися до "оновленого" проекту. Вони нагадали проектантам та інвесторам, що на це будівництво існує 12 державних заборон", - розказала активістка.

За її словами, члени Архітектурно-містобудівної ради одностайно вирішили не підтримувати проект, заборонити та зупинити будівництво, а на його місці створити рекреаційну зону. Пролунала пропозиція встановити у цьому сквері пам'ятник ІІІ Універсалу.

"Під кінець засідання Негода запропонував позбавити архітектора Андрія Пашенька ліцензії. Він пояснив, що архітектор несе відповідальність за свою роботу. Адже він бачив, де проектував - в центрі міста, одразу над метро", - пояснила Мусієнко.

Місяць тому Мінрегіонбуд уже позбавив забудовника ліцензії на ведення будівництва.

Забудовник "Альянс-центр" намагався звести семиповерховий офісно-торговельний центр у сквері на перехресті Богдана Хмельницького та Пушкінської.

У травні 2003 році Київська міська рада прийняла рішення про передачу ТОВ "Альянс-Центр" в оренду земельної ділянки під будівництво офісно-торговельного центру (за підписом мера Олександра Омельченка), а у липні 2006 під тиском мешканців відмінила своє рішення. Але "Альянс-Центр" подав на Київраду в суд і виграв, тому що вже мав отримав дозвіл на будівництво в Державній архітектурно-будівельній інспекції.

У грудні 2007 року (за мера Леоніда Черновецького) Київрада змінила свою думку і продала ділянку ТОВ "Альянс-Центр" для будівництва того ж центру.

Київ Свідомо

Обговорити публікацію 

 
Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.