Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна arrow Гарячі точки arrow Артема, 55. І який результат...
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Артема, 55. І який результат...
Рейтинг: / 0
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
26.02.2010
Будинок за адресою вул. Артема, 55 є прибутковим будинком 1910 р. закладення, належить до нововиявлених пам’яток архітектури.

Замовники робіт на вимогу мешканців будинку представили договір купівлі-продажу нежилих приміщень будинку, дозволи на перепланування підвального приміщення, надане Шевченківською райадміністрацією м. Києва 25 листопада 2009р.та на виконання будівельних робіт від 8 грудня 2009 р.

Після того, як мешканці будинку написали листа на ім’я прокурора Шевченківського району м. Києва від 28 січня 2010 р., ними було отримано лист з Шевченківської райадміністрації м. Києва про ПРИЗУПИНЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ. Проте жодних мір з боку районної ради до цього вжито не було, і роботи жодним чином не призупинялися. Мешканцям приходилося самотужки боротися з підкопами, влаштовуваними під будинком. 10 та 12 лютого 2010 р. Головне управління з Охорони культурної спадщини проінспектувало будинок та було складено акт про порушення пам’яткоохоронного законодавства.
Комісією управління з питань наглядово-профілактичної діяльності Головного управління МНС України в м. Києві 10.02.2010 виявлено порушення пожежної безпеки під час проведення робіт.
Головне управління контролю за благоустроєм надало підрядникам право лише на заміну вікон а дверей у приміщенні підвалів будинку, і зробило висновок про невідповідність титулу дозволу на проведення робіт.
15 лютого 2010 р. мешканцями буд. 55 по вул. Артема та довколишніх будинків було складено акт, про те, що на порушення Припису № 2 від 10 лютого 2010 р. Головного управління культурної спадщини КМДА про припинення проведення робіт з перепланування підвального приміщення, а також в супереч листу Шевченківської у м. Києві районної адміністрації про призупинення робіт у будинку, у підвалі будинку продовжувалися роботи.
11 лютого 2010р. дозвіл на проведення робіт було анульовано.
18 лютого 2010р. ЖЕК «Покровська» видала припис власнику підвальних приміщень будинку по вул. Артема, 55 в триденний термін прибрати з приміщення будівельне сміття та після приведення у належний стан, здати ключі від приміщення у ЖЕК.


ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ НЕ ПРИПИНЯЛИСЯ, І СТАНОМ НА 24 ЛЮТОГО 2010 Р. ПІДВАЛЬНІ ПРИМІЩЕННЯ БУДИНКУ ПОШКОДЖЕНО, НЕСУЧІ СТІНИ ПОСЛАБЛЕНО, ІНФРАСТРУКТУРУ ЧАСТКОВО ПОРУШЕНО

Джерело - ЖЖ - magdalena_kiew, Збережи Старий Київ 

Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.