Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Промерська більшість віддала під забудову частину національного ботсаду
Рейтинг: / 0
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
01.03.2010
У Києві на Печерську побудують офісно-торговий і розважальний комплекс за рахунок території Національного ботанічного саду ім. Н.Гришка, а також вулиць і доріг.

Відповідне рішення було прийняте на пленарному засіданні 26 лютого.

Згідно з документом, ТОВ "Янтра" виділена земельна ділянка загальною площею 0,87 га, у тому числі в межах червоних ліній (території вулиць і доріг) - 0,54 га на вул. Мічуріна, 56 у Печерськом районі для будівництва офісно-торгово-розважального комплексу з підземним паркингом, а також благоустроєм території з наземним паркингом.

Ділянка виділена під забудову в зв'язку з переходом права власності на майно відповідно до договору купівлі-продажу від 21 лютого 1995 року.

До проекту рішення були додані зауваження управління правової експертизи проектів рішень і розпоряджень Київради, які містяться рекомендації направити цей проект на доопрацювання, оскільки 0,13 га, які відводиться ТОВ "Янтра", знаходиться в користуванні Національного ботанічного саду ім. Н.Гришка і відноситься до об'єктів природно-заповідного фонду.

Згоди ботсаду на вилучення з його користування цієї ділянки немає, однак, за ухвалення даного рішення проголосували 72 депутати Київради, що входять у промерську більшість.

Фракції Блоку Кличка і БЮТ на засіданні Київрада 26 лютого до прийняття всіх земельних рішень залишили сесійну залу.

Українська правда - Київ

Обговорити публікацію 

 
Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.