Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Київрада передала близько 29 га землі підставним особам?
Рейтинг: / 0
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
01.03.2010
Київська міська рада виділила громадянам у приватну власність 294 земельних ділянки загальною площею близько 29 га.

Такі рішення були прийняті на пленарному засіданні 26 лютого.

Тільки одним проектом рішення було передбачено передати 233 громадянам у приватну власність земельних ділянок площею по 0,1 га в Голосіївському районі для будівництва житла і господарських будівель.

Крім того, у Деснянському районі таких ділянок виділено 25, у Дарницькому - 16, у Солом'янському - 10, в Оболонському і Подільському - по 4.

При цьому секретар Київради Олесь Довгий протягом засідання неодноразово заявляв, що він має намір "перейти на нову філософію" у роботі Київради, відповідно до якої всі питання приймаються тільки на підставі проектів рішень і після обговорення в сесійному залі, відзначає інформагентво.

Однак секретар земельної комісії Сергій Кримчак (фракція Блоку Леоніда Черновецького) наприкінці засідання вніс "з голосу" ще два проекти про виділення землі громадянам у Деснянському районі, аргументуючи свою пропозицію тим, що з такими проханнями до нього звернулися громадяни на особистому прийомі.

Незважаючи на "нову філософію" Довгий вніс це питання до порядку денного, і депутати проголосували за нього без проекту рішення.

За земельні питання голосували депутати, що входять до промерської більшості, оскільки фракції Блоку Кличко і БЮТ залишили сесійну залу.

Як відомо, раніше опозиційні фракції у Київраді заявляли, що команда Леоніда Черновецького застосовує давно відпрацьовану схему, при якій громадяни, на яких оформляються земельні ділянки, лише одержують невелику винагороду за надання паспортних даних, а уся виділена по таких схемах земля стає власністю яких-небудь фірм або окремих осіб.

Так, зокрема, виділення понад 23 га біля Конча-Заспи нібито мають відійти київській компанії "Оста плюс", яка входить до сфери впливу співвласників Брокбізнесбанку Сергія й Олександра Буряків.

Українська правда - Київ

Обговорити публікацію 

 
< Попередня   Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.