Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна arrow Гарячі точки arrow Правий берег arrow Центр arrow Пейзажна алея arrow святкування річниці відкриття Дитячого Ландшафтного Парку на Пейзажній алеї
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
святкування річниці відкриття Дитячого Ландшафтного Парку на Пейзажній алеї
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
12.11.2010
Шановні кияни!

Запрошуємо Вас разом з Вашими дітьми і онуками на святкування річниці відкриття Дитячого Ландшафтного Парку на Пейзажній алеї, що відбудеться в суботу 13 листопада о 13 годині.

В програмі заплановано сюрприз міжнародного значення) Будуть присутні представники іноземних держав. В програмі свята: - Відкриття пам'ятника - оберегу парку і нового дитячого майданчика; - Дитячі розважальні програми і святкова хода від Майстер-класа; - Чай, кава, музика; - Посадка дерев і кущів на майданчику, який перетвориться в дитячий в 2011 р. Просвітницький центр <<Майстер клас>> БФ <<Київська ландшафтна ініціатива>> ГІ <<Збережи старий Київ>> ГБК <<Пейзажний>> ГО <<Громадянська позиція>> ГО <<Голос громади Києва>> ГО <<Столичні ініціативи>>
 
Наступна >

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.