Головна Гарячі точки Новини Ринок нерухомості Меморандум київській владі Корисні посилання Про нас Форум

При використанні матеріалів сайту посилання на нього обов'язкове. Розміщуйте будь-ласка текст "Zabudovi.NET" та пряме посилання на наш сайт. Дякуємо.

 

Редакція публікує матеріали, отримані від їх авторів, та не несе відповідальності за їх зміст. 

Украинский портАл

Наша кнопка

Головна arrow Про нас
ДОПОМЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЛІЗУ!
Про сайт
Рейтинг: / 3
ГіршаКраща 
Написав Забудові.NET   
16.09.2008

Цей сайт був створений для того, щоб оперативно інформувати противників забудови території студії звукозапису та громадськість про новини  щодо боротьби. Також, додається інформація про останні події в нашому мікрорайоні, на різних проблемних ділянках, де мешканці проти ущільнюючої забудови.

Іншим напрямком роботи сайту є збір на поширення інформації про інші події, що тим чи іншим чином пов'язані з будівництвами, містобудуванням, будівальною галуззю загалом тощо.

Якщо поруч із Вами розпочинають будівництво чи планують знести дитячий майданчик, стадіон, сквер, дитячий садочок чи школу, і Ви та ваші сусіди протестуєте проти таких дій і хочете, щоб громадськість дізналась про Вашу проблему - просто напишіть нам Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. з викладенням ситуації чи посиланнями на інші сайти - ми невідкладно додамо Вашу інформацію на сайт. 

Також, ми відкриті для пропозицій щодо розміщення реклами на сайті, які ви також можете нам надсилати за вказаною вище адресою. 

 

Не забувайте, що на нашому сайті є форум, де Ви можете вільно висловлювати свої думки щодо забудов, та всього, що має відношення до них.

Чи подобається Вам як забудовується Київ?
 
Чи підтримуєте Ви активні дії мешканців проти забудовників?
 
Як відобразиться обрання нового Президента та формування нового Уряду на Києві та незаконних забудов
 

З питань розміщення реклами на сайті, просто напишіть нам, і ми домовимось.